top of page
Celestyal Olympia Mikonos Yuruyus Turu
Celestyal Olympia Mikonos Yuruyus Turu

17 Mar Cum

|

Mikonos

Celestyal Olympia Mikonos Yuruyus Turu

Eğlence dolu gece hayatı, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları, tarihi kalıntıları ve lezzetli yemekleri ile Mikonos, tatil için mükemmel bir seçim!

Bilgiler

17 Mar 2023 17:00 – 20:00

Mikonos, Mikonos 846 00, Yunanistan

Tur Programı Hakkında

Mikonos Yürüyüş Turu, takribi 2 saat süren keyifli bir tur. Eski Limandan başlayarak, turumuzun ilk durağı Küçük Venedik bölgesi. Bu bölgede yer alan tarihi evlerin sokakları boyunca yürürken, harika manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Burada konumlanan yel değirmenlerine doğru ilerleyerek, eşsiz bir Mikonos manzarası için mükemmel bir fotoğraf molası verilecek.

Mikronos yürüyüş turunun son durağı Mikonos Hora. Bu bölgede, serbest zamanınızda sokaklarda dolaşabilir, yerel dükkanları keşfedebilir ve adanın tarihi ve kültürel mirasını keşfedebilirsiniz. Ayrıca, bölgenin ünlü kiliselerinden bazılarını da ziyaret edebilirsiniz.

Tur sonunda, akşam gemiye dönüş için serbest zaman verilecek. Yürüyüş turu boyunca rehberimiz, adanın tarihini ve kültürünü anlatırken, Mikonos'un güzelliklerini keşfetme fırsatı bulacaksınız. Bu tur, Mikonos'u daha yakından tanıma fırsatı sunarken, unutulmaz anılarla dolu bir tatilin keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Bu Turu Paylaş

bottom of page